DMS150200-P5P-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
DMS150200-P5P-IC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMS150200-P5P-IC
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
Fitxak: DMS150200-P5P-IC.pdf
  • Mezua
DMS150200-P5P-ICren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMS150200-P5P-IC fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6016 pcs Datuen fitxa DMS150200-P5P-IC.pdf
pisu 0.625 lb (283.5g) Tentsioa - Irteera 15V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.24" L x 2.27" W x 1.32" H (107.7mm x 57.7mm x 33.5mm)
Series - Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 30W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak DMS150200P5PIC
T369-P5P
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Multi-Blade (Included)
Sarrerako konektorea Multi-Blade inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna 75% Deskribapen zehatza 15V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Uneko - Irteera (Max) 2A Kablearen luzera 70.9" (1.80m)