DMP3007SFG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMP3007SFG-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 30V 70A POWERDI3333
Fitxak: DMP3007SFG-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
DMP3007SFG-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMP3007SFG-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET P-CH 30V 70A POWERDI3333 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 260442 pcs Datuen fitxa DMP3007SFG-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI3333-8
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 6 mOhm @ 11.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.8W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2826pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 64.2nC @ 10V
FET mota P-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza P-Channel 30V 70A (Tc) 2.8W (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 70A (Tc)