DMP26M7UFG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP26M7UFG-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMP26M7UFG-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 20V 18A PWRDI3333-8
Fitxak: DMP26M7UFG-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
DMP26M7UFG-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMP26M7UFG-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET P-CH 20V 18A PWRDI3333-8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 219432 pcs Datuen fitxa DMP26M7UFG-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±10V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI3333-8
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.7 mOhm @ 15A, 4.5V
Power Dissipation (Max) 2.3W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerWDFN Beste izenak DMP26M7UFG-13DI
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5940pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 156nC @ 10V
FET mota P-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 1.8V, 4.5V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 20V
Deskribapen zehatza P-Channel 20V 18A (Ta), 40A (Tc) 2.3W (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 18A (Ta), 40A (Tc)