DMN3009SFGQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN3009SFGQ-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMN3009SFGQ-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFETN-CH 30VPOWERDI3333-8
Fitxak: DMN3009SFGQ-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
DMN3009SFGQ-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMN3009SFGQ-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFETN-CH 30VPOWERDI3333-8 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 169850 pcs Datuen fitxa DMN3009SFGQ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI3333-8
Series Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.5 mOhm @ 20A, 10V
Power Dissipation (Max) 900mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2000pF @ 15V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 42nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V Deskribapen zehatza N-Channel 30V 16A (Ta), 45A (Tc) 900mW (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 16A (Ta), 45A (Tc)