DMN3009LFVW-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN3009LFVW-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMN3009LFVW-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFETN-CHAN 30V POWERDI3333-8
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
DMN3009LFVW-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMN3009LFVW-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFETN-CHAN 30V POWERDI3333-8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 367078 pcs Datuen fitxa
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI3333-8
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 mOhm @ 30A, 10V
Power Dissipation (Max) 1W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2000pF @ 15V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 42nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V Deskribapen zehatza N-Channel 30V 60A (Tc) 1W (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)