DMN13H750S-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN13H750S-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMN13H750S-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 130V 1A SOT23
Fitxak: DMN13H750S-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
DMN13H750S-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMN13H750S-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET N-CH 130V 1A SOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 534070 pcs Datuen fitxa DMN13H750S-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 750 mOhm @ 2A, 10V
Power Dissipation (Max) 770mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Beste izenak DMN13H750S-13DI
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 231pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5.6nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 130V
Deskribapen zehatza N-Channel 130V 1A (Ta) 770mW (Ta) Surface Mount SOT-23 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 1A (Ta)