DMN1150UFB-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMN1150UFB-7B
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 12V 1.41A 3DFN
Fitxak: DMN1150UFB-7B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
DMN1150UFB-7Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMN1150UFB-7B fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET N-CH 12V 1.41A 3DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1176174 pcs Datuen fitxa DMN1150UFB-7B.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±6V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 3-DFN1006 (1.0x0.6)
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 1A, 4.5V
Power Dissipation (Max) 500mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 3-UFDFN Beste izenak DMN1150UFB-7BDITR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 106pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 1.5nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 1.8V, 4.5V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 12V