DFLZ6V8Q-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLZ6V8Q-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DFLZ6V8Q-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER POWERDI123
Fitxak: DFLZ6V8Q-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
DFLZ6V8Q-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DFLZ6V8Q-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER POWERDI123 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 523837 pcs Datuen fitxa DFLZ6V8Q-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 6.8V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI™ 123
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua POWERDI®123
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 1 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 6.8V 1W ±5% Surface Mount PowerDI™ 123
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 3V