DFLZ5V6Q-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLZ5V6Q-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DFLZ5V6Q-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 5.6V 1W PDI123
Fitxak: DFLZ5V6Q-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
DFLZ5V6Q-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DFLZ5V6Q-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 5.6V 1W PDI123 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 562049 pcs Datuen fitxa DFLZ5V6Q-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.6V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI™ 123
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua POWERDI®123
Beste izenak DFLZ5V6Q-7DI Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 1 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 5.6V 1W ±5% Surface Mount PowerDI™ 123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 2V