D14V0S1U2WS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D14V0S1U2WS-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 14V 26V SOD323
Fitxak: D14V0S1U2WS-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
D14V0S1U2WS-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D14V0S1U2WS-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 14V 26V SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 163821 pcs Datuen fitxa D14V0S1U2WS-7.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 14V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 26V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 14.5V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1300W (1.3kW) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SC-76, SOD-323 Beste izenak D14V0S1U2WS-7DICT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna 360pF @ 1MHz