D14V0H1U2WS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D14V0H1U2WS-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 14V 25V SOD323
Fitxak: D14V0H1U2WS-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
D14V0H1U2WS-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D14V0H1U2WS-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 14V 25V SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1043729 pcs Datuen fitxa D14V0H1U2WS-7.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 14V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 25V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 14.5V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-76, SOD-323 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna 160pF @ 1MHz eskaerak General Purpose