BZX84C2V4-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C2V4-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C2V4-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 2.4V 300MW SOT23-3
Fitxak: BZX84C2V4-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
BZX84C2V4-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C2V4-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 2.4V 300MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6949 pcs Datuen fitxa BZX84C2V4-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 2.4V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±8% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3
Series - Energia - Max 300mW