BZX84C2V4-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C2V4-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C2V4-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 2.4V 300MW SOT23-3
Fitxak: BZX84C2V4-7-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BZX84C2V4-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C2V4-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 2.4V 300MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2404481 pcs Datuen fitxa BZX84C2V4-7-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 2.4V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±8% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3
Series - Energia - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak BZX84C2V4-FDITR
BZX84C2V47F
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 100 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 2.4V 300mW ±8% Surface Mount SOT-23-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50µA @ 1V