BZT52C27-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C27-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52C27-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 27V 500MW SOD123
Fitxak: BZT52C27-13-F.pdf
  • Mezua
BZT52C27-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52C27-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 27V 500MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5578 pcs Datuen fitxa BZT52C27-13-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 27V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±7% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak BZT52C27-13-FDITR
BZT52C27-13-FDITR-ND
BZT52C27-13FDITR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 80 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 27V 500mW ±7% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 18.9V
Oinarriaren zati kopurua BZT52C27
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZT52C27-7-F
BZT52C27-7-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ZENER 27V 500MW SOD123
Stockean: 2198286 pcs
Deskarga: BZT52C27-7-F.pdf
RFQ
BZT52C27-13
BZT52C27-13