BZT52C24S-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C24S-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52C24S-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 24V 200MW SOD323
Fitxak: BZT52C24S-7-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BZT52C24S-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52C24S-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 24V 200MW SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1603100 pcs Datuen fitxa BZT52C24S-7-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 24V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Beste izenak BZT52C24S-FDITR
BZT52C24S7F
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 70 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 24V 200mW ±6% Surface Mount SOD-323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 16.8V
Oinarriaren zati kopurua BZT52C24
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZT52C27-13
BZT52C27-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ZENER 27V 500MW SOD123
Stockean: 5322 pcs
Deskarga: BZT52C27-13.pdf
RFQ
BZT52C24K RKG
BZT52C24K RKG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 24V 200MW SOD523F
Stockean: 2365825 pcs
Deskarga: BZT52C24K RKG.pdf
RFQ
BZT52C24S RRG
BZT52C24S RRG
deskribapena: DIODE ZENER 24V 200MW SOD323F