AP7380-44W5-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP7380-44W5-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 4.4V 150MA SOT25
Fitxak: AP7380-44W5-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
AP7380-44W5-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP7380-44W5-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 4.4V 150MA SOT25 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 732241 pcs Datuen fitxa AP7380-44W5-7.pdf
Tentsio askea (Max) 1.5V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 4.4V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 24V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-25 Series -
Babesaren ezaugarriak Current Limit, Thermal Shutdown Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.4V 150mA SOT-25 Uneko - Hornikuntza (Max) 3µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 3µA Uneko - Irteera 150mA