AP7380-41Y-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7380-41Y-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP7380-41Y-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 4.1V 150MA SOT89
Fitxak: AP7380-41Y-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
AP7380-41Y-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP7380-41Y-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 4.1V 150MA SOT89 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 683080 pcs Datuen fitxa AP7380-41Y-13.pdf
Tentsio askea (Max) 1.5V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 4.1V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 24V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-89 Series -
Babesaren ezaugarriak Current Limit, Thermal Shutdown Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-243AA PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP7380-41Y-13DITR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.1V 150mA SOT-89 Uneko - Hornikuntza (Max) 3µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 3µA Uneko - Irteera 150mA