AP7363-18D-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7363-18D-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP7363-18D-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO252-3
Fitxak: AP7363-18D-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
AP7363-18D-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP7363-18D-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO252-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 168745 pcs Datuen fitxa AP7363-18D-13.pdf
Tentsio askea (Max) 0.24V @ 1.5A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-252-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 65dB ~ 61dB (120Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP7363-18D-13CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A TO-252-3 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 1.2mA
Uneko - Irteera 1.5A Kontrolatzeko eginbideak -