AP7362A-33SP-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7362A-33SP-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP7362A-33SP-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8SO
Fitxak: AP7362A-33SP-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
AP7362A-33SP-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP7362A-33SP-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8SO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 439369 pcs Datuen fitxa AP7362A-33SP-13.pdf
Tentsio askea (Max) 0.24V @ 1.5A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO-EP Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 65dB ~ 61dB (120Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP7362A-33SP-13-ND
AP7362A-33SP-13DITR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A 8-SO-EP Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 1.2mA
Uneko - Irteera 1.5A Kontrolatzeko eginbideak Enable