AP7315-185SR-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7315-185SR-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP7315-185SR-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.85V 150MA SOT23
Fitxak: AP7315-185SR-7.pdf
  • Mezua
AP7315-185SR-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP7315-185SR-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.85V 150MA SOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 743857 pcs Datuen fitxa AP7315-185SR-7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.44V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.85V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.25V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 75dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 150mA SOT-23
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AP7315-15SR-7
AP7315-15SR-7
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23
Stockean: 613256 pcs
Deskarga:
RFQ
AP7315-18FS4-7B
AP7315-18FS4-7B
deskribapena: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4DFN
Stockean: 844288 pcs
Deskarga:
RFQ
AP7315-185SR7
AP7315-185SR7
deskribapena: IC REG LINEAR 1.85V 150MA SOT23