AP7315-185FS4-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP7315-185FS4-7B
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.85V 150MA 4DFN
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
AP7315-185FS4-7Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP7315-185FS4-7B fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.85V 150MA 4DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 636203 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.44V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.85V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.25V
Hornitzaileen gailuen paketea X2-DFN1010-4 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-XDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 150mA X2-DFN1010-4
Uneko - Hornikuntza (Max) 100µA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 60µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak -