AP7115-25WG-7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP7115-25WG-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT25
Fitxak: AP7115-25WG-7.pdf
  • Mezua
AP7115-25WG-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP7115-25WG-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT25 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 488961 pcs Datuen fitxa AP7115-25WG-7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.3V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-25 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-25
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 80µA Uneko - Irteera 150mA