AP7115-25SEG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7115-25SEG-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP7115-25SEG-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT353
Fitxak: AP7115-25SEG-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
AP7115-25SEG-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP7115-25SEG-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT353 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 210697 pcs Datuen fitxa AP7115-25SEG-7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.3V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-353 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 70dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP7115-25SEGDICT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-353 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 80µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable