AP2139AK-1.5TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2139AK-1.5TRG1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2139AK-1.5TRG1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 250MA SOT23-5
Fitxak: AP2139AK-1.5TRG1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
AP2139AK-1.5TRG1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2139AK-1.5TRG1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 250MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 758726 pcs Datuen fitxa AP2139AK-1.5TRG1.pdf
Tentsio askea (Max) 1.3V @ 250mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 250mA SOT-23-5
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 1.5µA Uneko - Irteera 250mA