AP2138R-3.6TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2138R-3.6TRG1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2138R-3.6TRG1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.6V 250MA SOT89
Fitxak: AP2138R-3.6TRG1.pdf
  • Mezua
AP2138R-3.6TRG1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2138R-3.6TRG1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 3.6V 250MA SOT89 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4081 pcs Datuen fitxa AP2138R-3.6TRG1.pdf
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 250mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.6V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-89 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-243AA PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP2138R-3.6TRG1DI Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 250mA SOT-89 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 1.5µA
Uneko - Irteera 250mA Kontrolatzeko eginbideak -