AP2138N-2.8TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2138N-2.8TRG1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2138N-2.8TRG1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 250MA SOT23-3
Fitxak: AP2138N-2.8TRG1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
AP2138N-2.8TRG1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2138N-2.8TRG1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 250MA SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1028409 pcs Datuen fitxa AP2138N-2.8TRG1.pdf
Tentsio askea (Max) 0.8V @ 250mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP2138N-2.8TRG1DITR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 250mA SOT-23-3 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 1.5µA
Uneko - Irteera 250mA Kontrolatzeko eginbideak -