AP2138N-2.5TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2138N-2.5TRG1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2138N-2.5TRG1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-3
Fitxak: AP2138N-2.5TRG1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
AP2138N-2.5TRG1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2138N-2.5TRG1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 311391 pcs Datuen fitxa AP2138N-2.5TRG1.pdf
Tentsio askea (Max) 1V @ 250mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP2138N-2.5TRG1DICT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA SOT-23-3 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 1.5µA
Uneko - Irteera 250mA Kontrolatzeko eginbideak -