AP2132UMP-1.2TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2132UMP-1.2TRG1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2132UMP-1.2TRG1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SOP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
AP2132UMP-1.2TRG1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2132UMP-1.2TRG1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 447821 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.45V @ 2A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 0.6V (1.2V)
Tentsioa - Irteera (Max) 3V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO-EP Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 60dB (100Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Adjustable (Fixed) Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP2132UMP-1.2TRG1DI Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 2A 8-SO-EP Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 300µA
Uneko - Irteera 2A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Power Good