AP2132MP-1.5TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2132MP-1.5TRG1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2132MP-1.5TRG1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SOP
Fitxak: AP2132MP-1.5TRG1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
AP2132MP-1.5TRG1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2132MP-1.5TRG1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 515422 pcs Datuen fitxa AP2132MP-1.5TRG1.pdf
Tentsio askea (Max) 0.45V @ 2A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 0.6V (1.5V)
Tentsioa - Irteera (Max) 3V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-PSOP Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 60dB (100Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Adjustable (Fixed) Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 2A 8-PSOP
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 300µA Uneko - Irteera 2A