AP2114S-1.2TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2114S-1.2TRG1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2114S-1.2TRG1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.2V 1A TO263
Fitxak: AP2114S-1.2TRG1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
AP2114S-1.2TRG1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2114S-1.2TRG1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.2V 1A TO263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 227241 pcs Datuen fitxa AP2114S-1.2TRG1.pdf
Tentsio askea (Max) 1.3V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.2V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 68dB (100Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1A TO-263
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 75µA Uneko - Irteera 1A