AP2114HA-2.5TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2114HA-2.5TRG1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2114HA-2.5TRG1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223
Fitxak: AP2114HA-2.5TRG1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
AP2114HA-2.5TRG1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2114HA-2.5TRG1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 925413 pcs Datuen fitxa AP2114HA-2.5TRG1.pdf
Tentsio askea (Max) 0.75V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA PSRR 65dB (100Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP2114HA-2.5TRG1DI
AP2114HA-2.5TRG1DI-ND
AP2114HA-2.5TRG1DITR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A SOT-223 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 80µA
Uneko - Irteera 1A Kontrolatzeko eginbideak -