AP130-33YRL-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP130-33YRL-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP130-33YRL-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 3.3V 300MA SOT89R-3
Fitxak: AP130-33YRL-13.pdf
  • Mezua
AP130-33YRL-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP130-33YRL-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LIN 3.3V 300MA SOT89R-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5603 pcs Datuen fitxa AP130-33YRL-13.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-89R-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-243AA PSRR 58dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP130-33YRLDITR
AP13033YRL13
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA SOT-89R-3 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 100µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak -