AP130-33WG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP130-33WG-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP130-33WG-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC59
Fitxak: AP130-33WG-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
AP130-33WG-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP130-33WG-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC59 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 375906 pcs Datuen fitxa AP130-33WG-7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SC-59 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 58dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP130-33WG-7DI Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA SC-59 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 100µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak -