1N5391S-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1N5391S-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5391S-T
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 50V 1.5A DO41
Fitxak: 1N5391S-T.pdf
  • Mezua
1N5391S-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5391S-T fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE GEN PURP 50V 1.5A DO41 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3082 pcs Datuen fitxa 1N5391S-T.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 1.5A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 50V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-41 Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 50V 1.5A Through Hole DO-41 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 50V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1.5A Capacitance @ Vr, F 20pF @ 4V, 1MHz