1N5391GP-E3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
1N5391GP-E3/54 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5391GP-E3/54
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 50V 1.5A DO204AC
Fitxak: 1N5391GP-E3/54.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
1N5391GP-E3/54ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5391GP-E3/54 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE GEN PURP 50V 1.5A DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 977591 pcs Datuen fitxa 1N5391GP-E3/54.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.5A
Tentsioa - Tasa DO-204AC (DO-15) Series SUPERECTIFIER®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F 15pF @ 4V, 1MHz polarizazio DO-204AC, DO-15, Axial
Tenperatura operatiboa - Junction 2µs Muntaketa mota Through Hole
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 50V 1.5A Through Hole DO-204AC (DO-15) Diode konfigurazioa 5µA @ 50V
deskribapena DIODE GEN PURP 50V 1.5A DO204AC Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.4V @ 1.5A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 50V Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 175°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1N5391G B0G
1N5391G B0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE GEN PURP 50V 1.5A DO204AC