PJT-24V40WBAA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PJT-24V40WBAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PJT-24V40WBAA
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 40W
Fitxak: 1.PJT-24V40WBAA.pdf2.PJT-24V40WBAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
PJT-24V40WBAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PJT-24V40WBAA fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4963 pcs Datuen fitxa 1.PJT-24V40WBAA.pdf2.PJT-24V40WBAA.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 3.00" L x 2.00" W x 0.90" H (76.2mm x 50.8mm x 22.9mm)
Series PJT Energia (Watts) 40W
Beste izenak 1145-1124 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Universal Input
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.66A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.66A Homologazioak CB, CE, cURus, TUV