PJT-18V100WBAA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PJT-18V100WBAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PJT-18V100WBAA
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 18V 100W
Fitxak: 1.PJT-18V100WBAA.pdf2.PJT-18V100WBAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
PJT-18V100WBAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PJT-18V100WBAA fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena AC/DC CONVERTER 18V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2896 pcs Datuen fitxa 1.PJT-18V100WBAA.pdf2.PJT-18V100WBAA.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 18V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 3.00" W x 1.10" H (127.0mm x 76.2mm x 31.0mm)
Series PJT Energia (Watts) 100W
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Universal Input Eraginkortasuna 87.5%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 5.55A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 5.55A