IMA-S400-48-ZNPLI
Delta ElectronicsDelta Electronics
IMA-S400-48-ZNPLI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMA-S400-48-ZNPLI
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 400W
Fitxak: IMA-S400-48-ZNPLI.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 564 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 564 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
IMA-S400-48-ZNPLIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMA-S400-48-ZNPLI fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 400W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 564 pcs Datuen fitxa IMA-S400-48-ZNPLI.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 80 ~ 275 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.96" L x 4.00" W x 1.60" H (176.8mm x 101.6mm x 40.6mm)
Series IMA Energia (Watts) 400W
Beste izenak 1145-1202 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 94% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 8.33A 80 ~ 275 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 8.33A Homologazioak -