IMA-S1000-12-YYPLI
Delta ElectronicsDelta Electronics
IMA-S1000-12-YYPLI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMA-S1000-12-YYPLI
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 1000W
Fitxak: IMA-S1000-12-YYPLI.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 324 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 324 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
IMA-S1000-12-YYPLIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMA-S1000-12-YYPLI fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 1000W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 324 pcs Datuen fitxa IMA-S1000-12-YYPLI.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 80 ~ 275 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 8.25" L x 5.00" W x 1.20" H (209.5mm x 127.0mm x 30.5mm)
Series IMA Energia (Watts) 1000W
Beste izenak 1145-1206 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 93% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 84A 80 ~ 275 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 84A Homologazioak CCC, CE, cURus