10GENW3E-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
10GENW3E-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10GENW3E-R
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE
Fitxak: 1.10GENW3E-R.pdf2.10GENW3E-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
180 pcs
  • Mezua
10GENW3E-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10GENW3E-R fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13687 pcs Datuen fitxa 1.10GENW3E-R.pdf2.10GENW3E-R.pdf
Tentsioa - UL - Tentsioa - IEC 115/250VAC
Bukaera Wire Leads Aldatu funtzioak -
Series GE Panel lodiera 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 28.45mm x 21.90mm Packaging Bulk
Beste izenak 1144-1148 Posizio kopurua 3
Fuse No Iragazki mota Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Oraina - UL - Oraina - IEC 10A