10GENG3EM-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
10GENG3EM-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10GENG3EM-R
Fabrikatzaileak / Marka: Delta Electronics
Produktuaren Deskribapena PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Fitxak: 1.10GENG3EM-R.pdf2.10GENG3EM-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
210 pcs
  • Mezua
10GENG3EM-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10GENG3EM-R fabrikatzailea Delta Electronics
deskribapena PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15009 pcs Datuen fitxa 1.10GENG3EM-R.pdf2.10GENG3EM-R.pdf
Tentsioa - UL - Tentsioa - IEC 115/250VAC
Bukaera Quick Connect Aldatu funtzioak -
Series GE Panel lodiera 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 28.45mm x 21.90mm Packaging Bulk
Beste izenak 1144-1232 Posizio kopurua 3
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Fuse Holder, Drawer -
Fuse No Iragazki mota Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Oraina - UL - Oraina - IEC 10A