WVL9FJ473K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WVL9FJ473K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena WVL 47K 10% F09
Fitxak: WVL9FJ473K.pdf
  • Mezua
WVL9FJ473Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WVL9FJ473K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena WVL 47K 10% F09 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3672 pcs Datuen fitxa WVL9FJ473K.pdf
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.300" Dia (7.62mm)
Series WVL Q @ Freq -
Pakete / kasua Radial, Vertical Cylinder Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia 47mH
Altuera 0.430" (10.92mm) Deskribapen zehatza 47mH Adjustable Inductor Radial, Vertical Cylinder