WVL9FJ471K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WVL9FJ471K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena WVL 470 10% F09
Fitxak: WVL9FJ471K.pdf
  • Mezua
WVL9FJ471Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WVL9FJ471K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena WVL 470 10% F09 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4359 pcs Datuen fitxa WVL9FJ471K.pdf
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.300" Dia (7.62mm)
Series WVL Q @ Freq 80 @ 790kHz
Pakete / kasua Radial, Vertical Cylinder Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia 470µH
Altuera 0.430" (10.92mm) Deskribapen zehatza 470µH Adjustable Inductor 80 @ 790kHz Radial, Vertical Cylinder