WVL9FJ270K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WVL9FJ270K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena WVL 27 10% F09
Fitxak: WVL9FJ270K.pdf
  • Mezua
WVL9FJ270Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WVL9FJ270K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena WVL 27 10% F09 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5432 pcs Datuen fitxa WVL9FJ270K.pdf
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.300" Dia (7.62mm)
Series WVL Q @ Freq 92 @ 2.5MHz
Pakete / kasua Radial, Vertical Cylinder Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia 27µH
Altuera 0.430" (10.92mm) Deskribapen zehatza 27µH Adjustable Inductor 92 @ 2.5MHz Radial, Vertical Cylinder