WVL9FJ1R8K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WVL9FJ1R8K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena WVL 1.8 10% F09
Fitxak: WVL9FJ1R8K.pdf
  • Mezua
WVL9FJ1R8Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WVL9FJ1R8K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena WVL 1.8 10% F09 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6211 pcs Datuen fitxa WVL9FJ1R8K.pdf
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.300" Dia (7.62mm)
Series WVL Q @ Freq 92 @ 7.9MHz
Pakete / kasua Radial, Vertical Cylinder Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia 1.8µH
Altuera 0.430" (10.92mm) Deskribapen zehatza 1.8µH Adjustable Inductor 92 @ 7.9MHz Radial, Vertical Cylinder