WSL2010R0400FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSL2010R0400FEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSL2010R0400FEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.04 OHM 1% 1/2W 2010
Fitxak: WSL2010R0400FEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
WSL2010R0400FEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSL2010R0400FEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.04 OHM 1% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 245008 pcs Datuen fitxa WSL2010R0400FEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Series WSL Erresistentzia 40 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak WSLE-.04TR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 40 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element
Konposizio Metal Element
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
WSL2010R0400FEA18
WSL2010R0400FEA18
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 0.04 OHM 1% 1W 2010