WSL2010R0300FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSL2010R0300FEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSL2010R0300FEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.03 OHM 1% 1/2W 2010
Fitxak: WSL2010R0300FEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
WSL2010R0300FEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSL2010R0300FEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.03 OHM 1% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91781 pcs Datuen fitxa WSL2010R0300FEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Series WSL Erresistentzia 30 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak WSLE-.03CT
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 30 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element
Konposizio Metal Element
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
WSL2010R0400FEA18
WSL2010R0400FEA18
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 0.04 OHM 1% 1W 2010
Stockean: 200622 pcs
Deskarga: WSL2010R0400FEA18.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 0.015 OHM 1% 1W 2010
Stockean: 64830 pcs
Deskarga: WSL2010R0150FEA18.pdf
RFQ
WSL2010R0300FEA18
WSL2010R0300FEA18
deskribapena: RES 0.03 OHM 1% 1W 2010