WSC692710R00FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSC692710R00FEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSC692710R00FEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10 OHM 1% 3W 6927
Fitxak: WSC692710R00FEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
WSC692710R00FEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSC692710R00FEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 10 OHM 1% 3W 6927 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33099 pcs Datuen fitxa WSC692710R00FEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 6927 Tamaina / dimentsioa 0.690" L x 0.275" W (17.53mm x 6.98mm)
Series WSC Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 6927 J-Lead Beste izenak WSCD-10DKR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.295" (7.49mm) Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 Ohms ±1% 3W Chip Resistor 6927 J-Lead Pulse Withstanding Wirewound