WSC452720R00FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSC452720R00FEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSC452720R00FEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 20 OHM 1% 2W 4527
Fitxak: WSC452720R00FEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
2400 pcs
  • Mezua
WSC452720R00FEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSC452720R00FEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 20 OHM 1% 2W 4527 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 215857 pcs Datuen fitxa WSC452720R00FEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 4527 Tamaina / dimentsioa 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Series WSC Erresistentzia 20 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4527 J-Lead Beste izenak WSCC-20TR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.177" (4.49mm) Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 4527 J-Lead Pulse Withstanding Wirewound