ROX60010M0FHF5P
Dale / VishayDale / Vishay
ROX60010M0FHF5P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX60010M0FHF5P
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 10M OHM 1% 28W AXIAL
Fitxak: ROX60010M0FHF5P.pdf
  • Mezua
ROX60010M0FHF5Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX60010M0FHF5P fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 10M OHM 1% 28W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5737 pcs Datuen fitxa ROX60010M0FHF5P.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Series ROX Erresistentzia 10 MOhms
Energia (Watts) 28W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 MOhms ±1% 28W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film